O nas

Retro GarageSzanowni Państwo

Nasza firma powstała w 2003 roku ale pasją do motoryzacji zostaliśmy zarażeni wiele lat wcześniej. Od najmłodszych lat  z zachwytem podziwialiśmy wyjątkowe modele aut, łodzi i wszystkiego co jeździ lub pływa oraz wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, osiągami i zwyczajnie chwyta za serce.

 

Wierzymy że tylko zajmując się tym co uwielbiamy – jesteśmy w stanie oferować najwyższy poziom usług a sprzedawane przez nas starannie wyselekcjonowane auta  są w znakomitym stanie technicznym oraz wizualnym.

Jako wielcy fani motoryzacji przykładamy ogromną wagę do wszystkich detali zarówno od strony technicznej jak i wizualnej.

Zajmujemy się sprzedażą, renowacją, detailingiem, pomocą w zakupie i sprzedaży aut i łodzi.

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie warsztatowym i detailingowym a nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie i wiedzę – pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Najwyżej cenimy sobie uczciwość i profesjonalizm – dlatego nasza oferta jest zawsze przejrzysta.

Sprzedawane przez nas auta zwykle mają pełną historię serwisową i dokumentację przebiegu a my zawsze wpisujemy stan licznika na dokumencie sprzedaży i odpowiadamy za niego prawnie.

Uczciwie doradzamy bez narażania na niepotrzebne koszty, traktujemy klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani – a ponieważ bardzo ciężko o takie podejście – zmotywowało to nas do otwarcia własnego serwisu renowacyjnego i studia detailingu.

U nas, zawsze istnieje możliwość sprawdzenia kupowanego samochodu lub łodzi w każdy wybrany przez siebie sposób.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Zapisz się do newslettera i otrzymuj informację o nowych autach na sprzedaż Zapisz się